Rozet in hartje Arnhem staat op zaterdag 21 juni weer volledig in het teken van schaken. Het DataBalk Schaakfestival telt dan tal van activiteiten, die gratis toegankelijk zijn. Het is een evenement voor clubschakers en huisschakers. Jan Timman, Thomas Beerdsen, Hans Böhm, Jaap van den Herik, Anne Haast, Tea Lanchava en Willy Hendriks geven hun medewerking aan het DataBalk Schaakfestival.
Het programma bestaat uit twee snelschaaktoernooien, waarvan één voor koppels. Er zijn twee simultaans. Zes uur lang kan er op twee plaatsen tegen de “Beer” gespeeld worden. Daarnaast zijn er zes lezingen, deels over kunstmatige intelligentie en uiteraard over schaakgerelateerde onderwerpen. De CSVN (Computer SchaakVereninging Nederland) en het Max Euwe Centrum zullen met een stand aanwezig zijn. Het programma duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Voor meer info: https://www.asv-schaken.nl/databalk-schaakfestival/
Voor de toernooien en de simultaans is het nodig om je aan te melden bij Ruud Wille via een mail aan ASVschaken@gmail.com.
Bij aanmelding koppeltoernooi Teamnaam, namen en clubs spelers vermelden.
Bij aanmelding individueel toernooi naam en club vermelden en in welke groep je wil spelen.
Bij aanmelding simultaans naam en club vermelden en tegen welke simultaangever je wil spelen.
Kom 21 juni naar Rozet Arnhem, Kortestraat 16 en geniet van het DataBalk Schaakfestival!
Nog geen commentaren